• EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

• OBOWIĄZKI UCZNIA W TRAKCIE PRZEBYWANIA W SZKOLE

• I.
            Obowiązki ucznia w  trakcie przebywania na terenie szkoły
            1.
            Uczeń bezpośrednio po wejściu do szkoły zobowiązany jest umyć ręce i w miarę możliwości zdezynfekować ręce.
            2.
            Uczeń powinien zachować odpowiednie odległości, nie mniej niż 1,5 m
            3.
            Uczeń nie powinien przynosić przedmiotów, zabawek, które nie są niezbędne,
            a jedynie te, które są konieczne do zajęć w szkole.
            4.
            Uczeń zobowiązany jest regularnie myć ręce wodą z mydłem, w szczególności po przyjściu do szkoły, przed jedzeniem i po powrocie ze świeżego powietrza, po skorzystaniu z toalety.
            5.
            Uczeń bez konieczności nie przemieszcza się bez zgody nauczyciela poza wyznaczoną pracownię.
            6.
            Uczniowie na terenie szkoły, w częściach wspólnych, tzn. korytarze, toalety, przebywają w maseczkach, które mogą zdjąć w sali zajęć opiekuńczo-wychowawczych.
            7.
            Uczeń zobowiązany jest posiadać własne przybory i podręczniki, które w czasie zajęć mogą znajdować się na stoliku szkolnym ucznia, w tornistrze lub we własnej szafce. Uczeń nie powinien wymieniać się przyborami szkolnymi.
            8.
            Uczeń korzysta w szatni z wyznaczonego boksu.
            9.
            Uczeń, który źle się poczuje powinien niezwłocznie zgłosić to wychowawcy lub opiekunowi grupy.