• Zmiana organizacji dowozu uczniów w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Raciszynie ze Szkołą Filialną w Kolonii Lisowice

• W związku z uruchomieniem przez Miasto i Gminę Działoszyn przewozów autobusowych na trasie Kiedosy-Kolonia Lisowice-Raciszyn-Działoszyn-Zalesiaki uległa zmianie organizacja dowozów i odwozów uczniów naszej placówki.

Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Raciszynie ze Szkołą Filialną w Kolonii Lisowice będą bezpłatnie korzystali z transportu autobusowego na wyżej wymienionej trasie. W trosce o bezpieczeństwo uczniów podczas porannego kursu oraz powrotnego o godz. 12.43 w autobusie zapewniona będzie dodatkowa opieka.

Kierunek Zalesiaki obsugiwany będzie na dotychczasowych zasadach.

• INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2023/2024 W DNIU 4 WRZEŚNIA

• Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice,

Uprzejmie informujemy, że rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickej w Raciszynie oraz Szkole Filialnej w Kolonii Lisowice odbędzie się 4 września 2023 r. o godz. 9.00.

W tym dniu autobusy szkolne odbiorą uczniów z przystanków z kierunków:

- Zalesiaki ok. 8.25

- Kiedosy ok. 8.25

W Szkole Podstawowej w Raciszynie wszystkie klasy rozpoczynają tę uroczystość apelem w hali sportowej. Po zakończeniu apelu uczniowie pod opieką wychowawców udają się do wyznaczonych sal.

Wszystkim Uczniom oraz Rodzicom życzymy spokojnego, bezpiecznego oraz pełnego sukcesów roku szkolnego.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne