Rok szkolny 2016/2017 sukcesy sportowe

Sukcesy Szkoły

Rok szkolny 2016/2017

5 maja 2017 roku odbył się w naszej szkole Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Działoszyn.

Celem konkursu była dbałość o kulturę i poprawność języka, popularyzacja zasad poprawności ortograficznej i interpunkcyjnej, nawiązanie do tradycji ogólnopolskiej, integracja środowiska lokalnego oraz uświadomienie, że rozgrywki intelektualne mogą być sposobem spędzania wolnego czasu i rozrywką.

O tytuł Mistrza Ortografii 2017 walczyło 10 uczestników z pięciu szkół naszej gminy.

Pierwszą nagrodę otrzymała uczennica reprezentująca naszą szkołę- Julia Kołtek.

Klasy I-III zajęły I miejsce w Gminnym Konkursie na Wielkanocną Pisankę. Małym artystom i opiekunom GRATULUJEMY!!!!!

2 marca 2017 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnym Konkursie Czytelniczym "Pożeracze Książek".

Joanna Świtała z klasy IVb zajęła II miejsce,

Julia Kołtek z klasy V zajęła III miejsce.

GRATULUJEMY!

13 stycznia 2017 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w uroczystym rozstrzygnięciu Powiatowego Konkursu Czytelniczo-Plastycznego "Zabiorę na bezludną wyspę..."  Uczniowie naszej szkoły zajęli najwyższe miejsca:

Kinga Białek (klasa IV b) I miejsce

Hubert Jarząb (klasa VI) II miejsce, Marcel Ostrycharz (klasa VI) II miejsce

GRATULUJEMY!

1 grudnia podczas uroczystego wieczoru poetyckiego "W słowach utopieni" wręczono nagrody w konkusie literacki "Jestem jak statek...". Wśród laureatów znalazły się nasze uczennice:

Zuzanna Węglewska z klasy IV b - II miejsce

Kinga Białek z klasy IV b - wyróżnienie

GRATULUJEMY!

24 listopada uczniowie Klasy IIIa brali udział w XVI Międzyszkolnym Konkursie ,, Rosnij zdrowo i bezpiecznie '' w Trębaczewie . Kornelia Korkus zajęła III miejsce.

Kontakt

• Zespół Szkolno-Przedszkolny w Raciszynie ze Szkołą Filialną w Kolonii Lisowice
    ul. Działoszyńska 65, 98-355 Działoszyn
  • 0-43 84 13 211