• Pedagog szkolny

• Informacje dla rodziców, uczniów i nauczycieli

• Informacje dla rodziców

SZANOWNI RODZICE!

Pedagog szkolny jest do Waszej dyspozycji!
            Jako pełnoprawni opiekunowie uczniów uczęszczających do naszej szkoły jesteście partnerami w pracy wychowawczej nauczycieli. Dlatego szkole bardzo zależy na naszej owocnej współpracy. Pamiętajcie, że o problemach swoich dzieci należy głośno i otwarcie mówić, gdyż tylko wówczas możliwa jest skuteczna pomoc.

Informacje dla uczniów

DRODZY UCZNIOWIE!

Zwracajcie się do pedagoga szkolnego z każdą sprawą, z którą sami nie potraficie sobie poradzić. Oferuję Wam pomoc pedagogiczną w zakresie rozwiązywania:

• problemów szkolnych
            • problemów rodzinnych
            • problemów osobistych

Ponadto na stronie internetowej możecie znaleźć przydatne rady i wskazówki dotyczące Waszego funkcjonowania w szkole.

Informacje dla nauczycieli

SZANOWNI NAUCZYCIELE!

Pedagog szkolny oferuje  pomoc w rozpoznawaniu indywidualnych potrzeb uczniów, udzieleniu różnorodnych form pomocy psychologiczno-pedagogicznej  oraz organizowaniu spotkań z przedstawicielami różnych instytucji.
            Chętnie udostępnię Państwu materiały przydatne w codziennej pracy z młodzieżą jak na przykład scenariusze lekcji wychowawczych, ankiety dla uczniów, przepisy prawne oraz interesujące artykuły.